LISY NA SPÁROVKU

570 000 

  • EUR: 21,690 €

Popis

Prodám technologii lisování pro průmyslovou výrobu spárovky.
Pro navyšení produktivity jsou ve výrobní lince použity dva lisy KALLESOGE typ: LV5514
Zalisování desek do formátu až 550 x 150 cm. Lisy jsou hydraulické, teplovodně vytápěné, velmi masivní konstrukce – 20x svislý hydraulický píst, 9x boční hydraulický píst pro zalisování.
Výrobní linka začíná trojicí příčných dopravníků, které vnášejí lamely do mazačky, následuje podélný dopravník na kterém se lamely štosují do plochy, z něho jsou přesunuty na příčně pojížděcí dopravník, který zanese seřazené lamely do jednoho či druhého lisu. Ten je také opatřen dopravním pásem. Po zalisování je deska vynesena dopravníkem za lisy pod vakuový portálový jeřábek, který přemístí desky k uskladnění, nebo je přenese na dopravník k oboustranné širokopásové brusce a širokoprůchodné rozmítací pile pro naformátování desek. Tyto stroje mohu také v případě zájmu dodat. Také mohu dodat základní stroje pro přípravu lamel – dvoustrannou protahovačku a rozmítací pilu.
Tato výrobní linka je stavebnicové konstrukce pro snadnou demontáž a montáž. Každý dopravník je samonosný opatřen nožkamy s kotevními otvory. Linka se dle montážního plánu sestaví a přikotví. Rozvaděče jsou opatřeny konektorovými paticemi, takže se el. obvody snadno rozpojí a spojí. Součástí je obsáhlá technická dokumentace.
Cena této výrobní linky včetně demontáže a nakládky: 570.000,-Kč bez DPH.